Producenci

Bestsellery

ZAP-IT urządzenie na ukąszenia komarów Powiększ

ZAP-IT urządzenie na ukąszenia komarów

ZAP-IT! Przeciw swędzeniu - po ukąszeniu komara, meszki

Więcej szczegółów

Akc000349

1 dostępny

19,85 zł

ZAP-IT po ukąszeniu komara

 

ZAP-IT jest rewolucyjnym, kieszonkowym urządzeniem, które niezwykle skutecznie uwalnia od uczucia swędzenia i obrzęku po ukąszeniu komarów, meszek, innych insektów, pokrzyw czy meduz.


Nie unikniemy ryzyka ukąszenia przez owady, jednak możemy znacząco zmniejszyć dolegliwości związane z ugryzieniem. ZAP-IT niemal od razu redukuje zaognienia i uczucie swędzenia. Szczególnie przydatny dla wszystkich, którzy reagują alergicznie na ukąszenia insektów, jak i tych, którzy nie tolerują stosowania środków odstraszających owady!

DLACZEGO WARTO GO MIEĆ?

  • ZAP-IT jest bezpieczny, malutki, łatwy w użyciu, wolny od chemikaliów i niealergiczny
  • ZAP-IT działa przez cienkie tkaniny (koszula, spodnie itp.)
  • ZAP-IT – wystarcza na ok. 1000 ukąszeń (do 9000 kliknięć)
  • ZAP-IT - używanie ZAP-IT jest najprostszą i najbardziej efektywną metodą niwelującą świąd i zapobiegającą drapaniu. W testach klinicznych ponad 90% badanych potwierdziło ustanie uczucia swędzenie już po kilku minutach!
  • ZAP-IT nie potrzebuje baterii, jego żywot jest nieograniczony i zależy wyłącznie od częstotliwości użycia. Używaj go w pracy, w podróży, na wakacjach!

 

JAK DZIAŁA ZAP-IT?

  • Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania się histaminy, która powoduje uczucie świądu. Toksyny zostają zneutralizowane bez negatywnego efektu dla skóry, co zatrzymuje rozwój ogniska zaognienia. 
  • Najbardziej skuteczne jest kliknięcie 5x wokół miejsca ukąszenia i 2x w samo centrum ukąszenia.
  • Błyskawicznie niweluje uczucie swędzenia i chęć podrapania się. Likwiduje zaognienia i przebarwienia skóry. Łatwy w użyciu nadaje się do zastosowania na ukąszenia większości insektów.
  • Stosowanie ZAP-IT jest bezpieczne dla człowieka!Kolory wysyłamy losowo (ewentualnie prosimy o podanie preferencji kolorystycznych, które postaramy się spełnić w miarę dostępności)

Napisz swoją recenzję

ZAP-IT urządzenie na ukąszenia komarów

ZAP-IT urządzenie na ukąszenia komarów

ZAP-IT! Przeciw swędzeniu - po ukąszeniu komara, meszki

Napisz swoją recenzję

Powiązane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: